Listopad 2017

Hello!

21. listopadu 2017 v 19:51 | thick girl |  Diary
ahojky :)

Jsem naštvaná na sebe, i na celý svět. Nejsem schopná vydržet ani den bez kouska jídla. :( Nesnáším, že jsem se z té dobré cesty zase dostala nazpět. Ale po dnešku říkám, že to dám znova! Ano, po těch super třech dnech jsem dostala chřipku a rodiče mě hlídali, abych měla "vitamíny" a musela jsem něco jíst, a ještě jen ležet. Takže katastrofa, a to začalo to, že jsem polevila a neměla jse vůli opět začít. Ale teď.. změnila jsem školu, a já nechci být ta velká holka. Chci být zase hubená. Boože, dej mi sílu. Nebospíš Ano! Prosím.

Holky, jsem zpět, a zpytuju se za to, že jsem tak sešla. Omlouvám se. Teď a nebo nikdy.

Dnešní jídelníček nemá cenu ani psát, zítra začínám, opět.

Bezkalorické potraviny ❤

4. listopadu 2017 v 7:57 | thick girl |  Food
Ahojky. ❤

Ráno jsem se probudila s šílenou bolesti v krku a rýmou, která mě nutila téměř celou noc dýchat pusou. Takže se cítím celkem na nic. Nevím, jestli si vůbec mám dovolit vzít něco k jídlu, když teď výdej nemůže být takový, jak jsem plánovala.

Každopádně. Mám tu článek pro vás. Když !i skončilo na období, a přibrala jsem, tak jsem se snažila jíst zdravě, abych zhubla a zároveň začala posilovat. Řekla jsem si, že bych mohla být třeba fitness holka. Jenže.. ano zvrtlo se to díky ZP. Pila jsem proteiny, cvičila jsem, ale kousek aby v mě osobnosti mi nedovoloval víc jíst, a potom nastávaly ZP. Ale díky této fázi života jsem narazila na bezkalorické výrobky, které můžu používat i teď,a chystám se k nim vrátit. Některé jsem ještě neměla,ale mám je na Wish listů :D :)

1. Výrobky od Walden Farms
- tato značka začala vyrábět bezkalorické podoby potravin snad jako první, a je oblíbená u hodně hubnoucí u lidí v Americe, a teď j u nás. Používají jí i ti co normálně jí, aby si mohli přilepšit. Já si myslím, že pokud se dostaví vlčí hlad, je to super alternativa, jak nespořádat kalorie navíc.

Cream do kávy, pokud máte rádi různé příchutě kávy, tak doporučuju. Koupila jsem si French Vanilla, a jsem spokojená :)

Dále jsem si pořídila zálivku do salátů. Vybrala jsem si medově hořčičnou, a je super. Zelenina, uvařené kousky kuřecích prsou a tahle zálivka. Jídlo, kterým se vejdu do 200kcal, díky nízkokalorické zálivce.

Dá se sehnat spoustu dalších výrobků, přes různé dipy, můj sen je třeba syrup (jahodový, čokoládový..), mají i nutellu, kečup, omáčku do těstovin.. je toho opravdu dost. :) Doporučuju tuto stránku: https://www.dameprotein.cz/walden-farms-3/

2. My protein zero
S tímto ještě nemám zkušenost, ale pokukuje po těch výrobcích :D Jedná se hlavně o bezkalorické těstoviny, rýži, ale třeba i lasagne :)


Většina výrobků má právě takové nutriční hodnoty. Když si to spojíme s tou omáčkou od WF, tak z toho může být super jídlo. Přidáme zeleninu.. a nemusíme tolik litovat tohoto jídla :) Stránka zde: https://www.dameprotein.cz/nudle--spagety--ryze-2/myprotein-my-penne/ + v nabídce jsou další druhy. A tady jsou lasagne https://www.myprotein.cz/sports-nutrition/my-lasagne/11094994.html - jdou zde zakoupit i těstoviny, ale myslím že jen ve větším množství.

3. Bujón
Vím, že ten bezkalorický není, ale zaujal mě bazalkový bujón, který se chystám sehnat a vyzkoušet.

Snad vás něco inspirovalo, a třeba něco vyzkoušíte, a potom si můžem říct o zkušenostech, co chutná dobře a co ne. :) Me napadlo právě koupit něco na Vánoce, abych přetrpěla ty návaly jídla :)

PS: jsem na mobilu, takže mi nejdou označit odkazy, ale musím je dát celé :)

ABC - 3. den

3. listopadu 2017 v 8:51 | Thick girl |  Diary
Ahojky❤
Dneska pokračuji v dietě. Dovoleno mám 300 kcal, což je fajn, protože dneska se chystám udělat takové posezení s rodiči :) A tak si asi něco k jídlu dám, něco dietního :) Chci si koupit ten Skyr, má opravdu skvěle výživné hodnoty, takže vám holky moc děkuji za super tip :) A taky si koupím fitness kuřecí šunku. Ve 100 gramovém balení je jen 87 kcal, a téměř žádný tuk, snad bílkoviny. Takže zatímco ostatní budou jíst chlebíčky, mohla bych ukusovat tuhle šunku. A na víkend si koupím klasický tvaroh. Jinak se budu snažit pít jen čaje, kávu a CC zero. Snad to tedy vyjde. :)

Jídlo - nic
Pití - káva, čaj, Kofola light, Bonaqua (5kcal)

A jaké máte by plány na víkend?❤ :)

Edit: nakonec jsem doteď vydržela, ale jak se nudím, tak mám chutě. Kručí mi v břiše, a v ledničce je kuře od babičky, a já zaháním myšlenku si kousek vzít. Jinak jsem asi nemocná. Od rána mám bolesti v krku a rýmu. Dneska jsem měla procházku po městě, i v lese. A hodně se potím, kvůli tomu nachlazení. Jsem smutná, že mě to omezuje v jiném pohybu. Snad bude líp.. :))

Jídlo

2. listopadu 2017 v 18:28 | thick girl |  Food
Ahojky ♥
Dneska jsem přemýšlela, jaká jídla zařadit do ABC diety, aby splinily kalorickou normu, a zároveň aby byly zdravé. :) Dřív, když jsem byla ana, tak jsem si dovolila klidně sníst před rodiči čokoládu, to jsem měla dobrý metabolismus, protože jsem měla bmi na podvýživě, a přesto jsem po čokoládě nepřibrala, a to jsem jí v kuse jedla asi měsíc, ale o tom budu psát někdy jindy. Teď by mě ta čokoláda zničila. :( Nejlepší je asi ovoce a zelenina, jenže to mi potom odchází i svalstvo, a cítím se méně zpevněná. Proto mě napadlo, že když mám na víkend povoleno 400 a 500 kcal, mohla bych si dát proteinovou tyčinku, která má cca 200-250kcal, ale přijmu hodně proteinu. Nebo tvaroh. Na chalupě jsme u lesa, takže si můžu dát hezkou procházku, ale nemám tam zase prostor na tancování, a nemám tam rotoped. Takže budu mít výdej menší. Ale říkám si, že když mám pořád příjem do těch 500, nemuselo by vadit, když si dám procházku do terénu a cviky na břicho, a nějaké činky.

Je to se mnou strašný, takhle se vyprasím, a výsledky bych chtěla hned - jsem beran, takže to mám takhle přirozeně asi ve všem :3 :D Chtěla bych Vás proto poprosit, jestli nemáte nějaké tipy na jídlo :) Třeba i ozkoušené :)

Edit: byla jsem tancovat, mám menší místnost v sklepě, a rotoped. A když jsem začala na rotopedu, tak přiběhla babi a seřvala mě, že nemám cvičit večer, a málem mi rozbila rádio. Neuvěřitelná scéna, je mi do breku. Stehna jsou má problémová partie, proč mi tohle dělá? Ona mi říká, abych se sebou něco dělala, a když to dělám, tak mi to kazí, a řeč s ní není. Jsem z toho špatná a brečím. Všechno snažení je na nic. Ještě, že jsem stihla tancovat a tu procházku, jinak bych se opravdu zbláznila.

ABC - 2. den

2. listopadu 2017 v 11:05 | thick girl |  Diary
Ahojky :) Tak dneska jsem si dala ráno procházku přes půlku města, asi 5 km svižnější chůzí, a docela jsem se zapotila. Akorát sedět s mokrým tričkem ve škole, je docela zábava vám povím :( Ale došla jsem si do Tesca pro CC cherry zero, a opravdu jsem si pochutnala. Bohužel dělají jen 0,5 a větší ne. Je to škoda, nakoupila bych si klidně karton :D :D Sice jsem nechtěla pít žádné colové nápoje, ale ráno jsem si zapomněla udělat kávu, tak jsem se odměnila takto. :D :) A jak se máte vy? :)

Jídlo - nic
Pití - CC cherry zero (2 kcal), voda, čaj

Doufám, že mi to vydrží takhle do večera :D :)

------
3/200

Edit: tak jsem to vydržela, teď už si pujdu jen zatanovat :)

ABC - 1. den

1. listopadu 2017 v 19:11 | thick girl |  Diary
Ahojky :) Dneska jsem začala tedy s ABC dietou. Ještě jsem si říkala, jestli bych nezkusila Psycho Diet, ta je na 14 dní a podobné kalorické předpisy, akorát je tam víc hladovek. Uvidím, jakou nakonec pojedu. Ty hladovky jsou až ve fázi druhého týdne, tak uvidím, jak se budu cítit za týden. :) Dneska jsem dle ABC diety měla sníst 100kcal, stejně jako u psycho diety. To jsem naštěstí dodržela. Ale cítím se dobře, zatím. :)

Jídelo - nic
Pití - káva, čaj (2kcal)
------
2/100 kcal