Říjen 2017

Listopad

31. října 2017 v 19:04 | thick girl |  Diary

Chtěla bych moc poděkovat za vaše komentáře a rady. Přemýšlela jsem docela dlouho, a chtěla jsem jízt méně už dnes, ale babiččina návštěva mi všechno překazila. :( A doslova ZP. (babička mi přinesla nějaké sladkosti)
Jsem na sebe tak naštvaná, ani nevíte jak. Přestávám si věřit, a pohled na sebe do zrcadla mě ničí. Už chci mít dole nějaké kilo, a cítit se trošku líp. Ale pokud vždy takhle ujedu, tak nevím. Cvičím celkem ráda, ale příjem je větší a musela bych cvičit od rána do večera, abych to vypotila. Takže. Musím si dát předpis, jak budu jíst. Vybrala jsem si ABC dietu, a doufám, že tentokrát už to zvládnu. :)


Co si o tom myslíte? :) Nevím kolik se s touto dietou dá shodit např. za 2 týdny. Snad mi pomůže :) Dobré je, že zrovna zítra je začátek měsíce, psychicky mi to docela pomáhá. :)) A jak se máte vy? :)

Cvičím, jím

31. října 2017 v 9:19 | thick girl |  Diary
A tak pořád dokola. Snažila jsem se hubnout zdravé. Říkám si, jestli něco nedělám špatně. Nezhubla jsem, možná jsem zavodněná? Možná mám metabolický syndrom na tolik vážný, že nikdy nezhubnu? Nevím, děsí mě ta představa, asi skončím opět u minimum jídla, cvičení = špatná nálada. Ráda bych vás poprosila o radu. Mé bmi není v normě, takže bych měla hubnout snáz, ale není tomu tak. To, co zabíralo dřív, teď nezabírá. Jsem asi předurčená k věčnému pro ana stylu života. Zítra teda začnu jinak, s anou.