Srpen 2017

Green tea in blue jeans

3. srpna 2017 v 1:02 | thick girl |  Diary
Taky nesnášíte, když zapomenete zapojit notebook do nabíječky, a on se vám po napsání a před zveřejněním článku vypne? Grr. Tak znovu. :D Dneska jsem si udržela den o zeleném čaji, a tak jsem si řekla, že bych držela čajovou dietu, ale s tím, že když to jinak nepljde, budu si moc dát jídlo, do cca 150kcal. A taky bych si ráda udržela alespoň 30 min. cardio každý den. Tu obezličku s jídlem jsem si udělala, protože se chystám k babičce, a tam to o čaji nikdy nezůstane. Udělámsi alespoň salát, aby neříkala, že zase divně jím/nejím. A taky jsem vám chtěla moc poděkovat za názory a hlasování! :)

Jídelníček včera:
jídlo - nic
pití - Pure tea, domácí čaj, voda,
Magnesia
-------------------------------------------
7kcal

pohyb - procházka, tanec, rotoped, činky, sedy-lehy - jen 30, jsem bez formy :(


Dieta na následující dny

2. srpna 2017 v 11:23 | thick girl |  Diet
Bonjour beautés!
Dneska mám na vás prosbu. Chtěla bych už dnes začít s jednou z těchto diet. Zatím jsem dnes jen pila (vodu, a zero green tea). Do 19.8. musím co nejvíc zhubnout, a nevím pro kterou dietu se rozhodnout. Do článku vložím anketu, ale můžete se i k tomu vyjádřit. :)
I přesto, že se docela držím, tak mám depku, špatnou náladu, a i chutě. V noci jsem nespala, a tak jsem dnes trochu pomalá. Jak se máte vy? :)

(Stone je cca 6,3 kg)

Začátek

2. srpna 2017 v 1:18 | thick girl |  Diary
Bonjour les beautés!
Včera jsem se konečně odhodlala začít opět s blogováním, a to ve stylu nového životního stylu. Dlouho jsem se potácím s výkyvy váhy, kdy jeden den nejím nic, druhý den přijde záchvatovité přejídání, a v tomto začarovaném kruhu už dál nechci zůstat. Je to vysilující jak pro tělo, tak pro psychiku. Tímto bych tedy chtěla zahájit novou cestu, a snad i úspěšnou.

Jídelníček včera:
jídlo - 2 grapy (181kcal)
pití - light energy drink (30kcal), čaj
-----------------------------------------------
211kcal

Pohyb:
procházka, tanec, rotoped, činky

btw. miluju ten seriál!